Zone Bar

Zone Cocktail & Music bar

Hledáte prostory pro soukromý večírek nebo firemní event?

Zone bar je ideálním místem pro veškeré firemní akce a soukromé oslavy!

Nabízíme

Dokonalé prostory pro firemní večírek, afterparty nebo silvestrovskou oslavu. To vše najdete v ZONE BAR. Plánujete velkou akci? Můžete si pronajmout celý klub, který má kapacitu přibližně 200 hostů. Pokud byste raději něco komornějšího a jste skupina do 50 osob, pohodlně se vejdete do salonku s velmi příjemným privátním zázemím.  Prostor je ideální pro rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, karaoke party nebo třeba silvestrovské akce a oslavy výročí. Samozřejmostí je samostatná zvuková produkce. Celou akci připravíme přímo vám na míru, podle vašich představ.
Chcete se přijít podívat a nezávazně probrat váš plán? Zavolejte nám na číslo +420 776 835 051.

Dokážeme

Bez dokonalého cateringu a doprovodného programu by nebyla žádná akce kompletní. A to my nechceme. Proto pro vás rádi vše nachystáme. Ať už chcete slané decentní chuťovky k vínu, zákusky ke kávičce, anebo kompletní teplý bar na party až do rána. Všechno je možné. Celý catering zajišťujeme od našich ověřených externích dodavatelů. Vše přizpůsobíme vaší akci tak, aby nabídka korespondovala s jejím programem. Nabídku nápojů najdete v MENU. Při oslavě narozenin, rozlučkách se svobodou a jiných významných oslavách vám jako pozornost podniku nabízíme welcome drink zdarma pro všechny hosty.

Oslavy narozenin

After party

Firemní večírky

Soukromé eventy

Zvýhodněné party balíčky

2x Láhev BOHEMIA BRUT / DEMI SEC

2x Nachos + sýrová a tomatová salsa

999 Kč

10x Welcome drink – CHUPITO

2x MAXI COCKTAIL (Gin Tonic, Cuba Libre)

2x Chipsy

2 199 Kč

1x Vodní dýmka

5x  Chupito

1x Chipsy

1x Arašídy

899 Kč

Malá ochutnávka našich prostor

Na přelomu roku 2022 a 2023 jsme pro vás kompletně zrekonstruovali prostory Zone Bar. Přijďte si vychutnat jejich jedinečnou atmosféru.

ZONE cocktail & music bar - stylový design