Zone Bar

Zone Cocktail & Music bar

Catering k našim akcím

Rádi byste si na vaši oslavu narozenin, rozlučku se svobodou anebo firemní oslavu objednali rovnou i catering? V Zone Bar to není problém!

Slaný catering

Tančíte, bavíte se a čas plyne rychlostí blesku. Nezapomeňte svoji akci vyladit bezkonkurenčním cateringem. Chystáte u nás firemní party, rozlučku se svobodou nebo jakoukoliv jinou společenskou událost?  Dotáhněte akci k dokonalosti díky stolům plným občerstvení, které jde ruku v ruce se skvělým drinkem. Kompletně pro vás zajistíme nejen klasickou variantu cateringu, jako jsou mini řízečky, salámové a sýrové mísy a tácy se zeleninou, ale i trochu netradiční občerstvení jako tapas, slané jednohubky, křupavé croissanty plněné nejrůznějšími sýry a zeleninou, či zdravé jednohubky přesně podle vašich preferencí. Chcete tortilly? Nejste jediní. Chystáme je téměř na každou akci. Zapečené se sýrem a namočené do nejrůznějších dipů… Záležitost, které nikdo neodolá a vy s ní zabodujete. Připravíme pro vás i vegan catering a catering do krabice, který si můžete odvézt, kam budete potřebovat.

Sladké jednohubky

Skvělá akce je u nás samozřejmostí. Díky dokonalému cateringu bude nezapomenutelná. Základem úspěšné akce je dobré jídlo. O tom není pochyb. A to my umíme. Nachystáme pro vás takové dobroty, že budete chtít, aby party nikdy neskončila. Sladké jednohubky, které vás spolu s kávou hodí zpátky do hry, když dochází síly. Stylové dorty, cupcake a svěží zákusky na stole vypadají perfektně a pozvednou styl akce ještě o level výš. Rádi pro vás připravíme i vegan sweet catering.

Plánujete u nás rozlučku se svobodou, firemní catering nebo soukromou party? U nás v Zone bar se pořádají nezapomenutelné akce.  Na catering v Zone bar se můžete spolehnout. Zajistíme pro vás nejen sladké dobroty, ale také slaný bar plný jednohubek, tortill nebo božských nadýchaných croissantů.

Catering  v Praze na míru vaší oslavě

ZONE cocktail & music bar - stylový design

Chcete objednat catering?

Kontaktujte nás na tel.: +420 776 835 051