Zone Bar

Oslava narozenin

v Zone Cocktail & Music bar

Oslavte u nás 18., 20., ale i 30. nebo 40. narozeniny.

Narozeninová oslava v centru Prahy

Chcete oslavit své narozeniny ve velkém stylu? Přijďte k nám a připravte se na nezapomenutelnou noc plnou hudby, tance a skvělé atmosféry. Slavíte, 20., 30. nebo 40. narozeniny anebo se chystáte na oslavu sladkých 18. narozenin. Prostorné a moderní prostředí Zone baru je pro takovou oslavu jako stvořené.

Nezáleží na tom, jestli konečně oslavíte svoji plnoletost nebo jestli už ji slaví vaše děti. U nás se na věk zapomíná a nastupuje radost a euforie. Máte o oslavě konkrétní představu? Sem s ní. Sneseme vám modré z nebe. Nebo chcete dát všechny přípravy stranou, organizaci nechat kompletně na nás a narozeninovou párty si jen užít? I to pro vás rádi uděláme. S radostí připravíme tématický večírek, který bude skvělým zážitkem pro všechny zúčastněné. Oslava narozenin je jednou za rok a měli byste si ji užít. Samozřejmostí je catering, který si můžete objednat na míru a soukromý prostor salonku pro 50 osob rezervovaný jen pro vás.

Narozeninová party v centru Prahy je skvělým způsobem, jak oslavit sám sebe a své přátele. Velký prostorný bar, skvělá hudba, vynikající drinky a jedinečná atmosféra. To je přesně místo, kde chcete v tento důležitý den být. To je ZONE BAR.

OSLAVTE NAROZENINY V BARU ZONE!

A nezapomeňte, že i na oslavu narozenin pro vás máme…

Zvýhodněné party balíčky

2x Láhev BOHEMIA BRUT / DEMI SEC

2x Nachos + sýrová a tomatová salsa

999 Kč

10x Welcome drink – CHUPITO

2x MAXI COCKTAIL (Gin Tonic, Cuba Libre)

2x Chipsy

2 199 Kč

1x Vodní dýmka

5x  Chupito

1x Chipsy

1x Arašídy

899 Kč