Zone Bar

Karaoke v Zone Cocktail & Music bar

Chcete zažít něco neobvyklého?

Karaoke party je skvělou příležitostí, jak se odvázat a užít si s přáteli.

Každou středu a čtvrtek si můžete zazpívat zdarma v hlavním baru na podiu a v pátek a sobotu nabízíme možnost pronájmu salónku na karaoke s kapacitou až 50 lidí za poplatek 600 Kč / hod. Pro rezervaci karaoke na salónku volejte na číslo +420 776 835 051.

KARAOKE PARTY KAŽDOU STŘEDU A ČTVRTEK!

Karaoke není jen o zpěvu

Firemní večírek bez zpěvu není ten správný firemní večírek. Tanec, zpěv a dobré jídlo je základem úspěchu a my v ZONE bar tohle všechno umíme skvěle zařídit. Ať už plánujete velký firemní večírek nebo menší soukromou párty, karaoke bude skvělým doprovodným programem.

Chcete účastníky firemní party pobavit anebo je trošku vyvést z komfortní zóny? Karaoke je skvělou příležitostí. Můžete uspořádat soutěže (o nejlepšího zpěváka, o nejhůře zazpívaný text nebo o nejlepší duo) a různá tématická kola. Zpočátku nesmělá zábava se s pokročilou hodinou a množstvím vypitých drinků mění v hitparádu nejoblíbenějších songů. Aby mohli odvážlivci dostatečně zazářit, mají u nás v Zone Bar k dispozici osvětlené podium. A protože sdílená radost je dvojnásobná radost, jsou připraveny hned dva mikrofony. Karaoke zařízení je na ovládání velmi jednoduché. Vyberete si písničku a obsluha vám ji pustí. Na čtecím zařízení běží text písně, která je zvolena a z reproduktorů je slyšet hudba i váš hlas.

Karaoke může skvěle posloužit i jako nástroj pro stmelování kolektivu. Hodí se pro firemní party, ale i soukromou narozeninovou oslavu. Bude oblíbeným zpestřením každé oslavy. Karaoke party v Zone Bar, to je ta pravá volba pro váš páteční večer v Praze.

A nezapomeňte, že i na karaoke můžete využít naše..

Zvýhodněné party balíčky

2x Láhev BOHEMIA BRUT / DEMI SEC

2x Nachos + sýrová a tomatová salsa

999 Kč

10x Welcome drink – CHUPITO

2x MAXI COCKTAIL (Gin Tonic, Cuba Libre)

2x Chipsy

2 199 Kč

1x Vodní dýmka

5x  Chupito

1x Chipsy

1x Arašídy

899 Kč