Zone Bar

Karaoke v Zone Cocktail & Music bar

Chcete zažít něco neobvyklého? Ukázat, že jste nad věcí?

Karaoke party je skvělou příležitostí, jak se odvázat a užít si s přáteli.

Karaoke není jen o zpěvu

Firemní večírek bez zpěvu není ten správný firemní večírek. Tanec, zpěv a dobré jídlo je základem úspěchu a my v ZONE bar tohle všechno umíme skvěle zařídit. Ať už plánujete velký firemní večírek nebo menší soukromou párty, karaoke bude skvělým doprovodným programem.

Chcete účastníky firemní party pobavit anebo je trošku vyvést z komfortní zóny? Karaoke je skvělou příležitostí. Můžete uspořádat soutěže (o nejlepšího zpěváka, o nejhůře zazpívaný text nebo o nejlepší duo) a různá tématická kola. Zpočátku nesmělá zábava se s pokročilou hodinou a množstvím vypitých drinků mění v hitparádu nejoblíbenějších songů. Aby mohli odvážlivci dostatečně zazářit, mají u nás v Zone Bar k dispozici osvětlené podium. A protože sdílená radost je dvojnásobná radost, jsou připraveny hned dva mikrofony. Karaoke zařízení je na ovládání velmi jednoduché. Vyberete si písničku a obsluha vám ji pustí. Na čtecím zařízení běží text písně, která je zvolena a z reproduktorů je slyšet hudba i váš hlas.

Karaoke může skvěle posloužit i jako nástroj pro stmelování kolektivu. Hodí se pro firemní party, ale i soukromou narozeninovou oslavu. Bude oblíbeným zpestřením každé oslavy. Karaoke party v Zone Bar, to je ta pravá volba pro váš páteční večer v Praze.

A nezapomeňte, že i na karaoke můžete využít naše..

Zvýhodněné party balíčky

2x Láhev BOHEMIA BRUT / DEMI SEC

2x Nachos + sýrová a tomatová salsa

999 Kč

10x Welcome drink – CHUPITO

2x MAXI COCKTAIL (Gin Tonic, Cuba Libre)

2x Chipsy

2 199 Kč

1x Vodní dýmka

5x  Chupito

1x Chipsy

1x Arašídy

899 Kč